Referencje - Malgorzata Tyminska Photography

  Pierwsze urodziny dziecka, długo oczekiwana uroczystość i pierwsze dylematy!

  Jaki prezent dla malucha? Sesja fotograficzna – taaak to strzał w dziesiątkę! Wymarzony prezent… mamy!

  Sesja w Polsce to już super extra prezent, wychodząc z założenia że od 3 lat mieszkamy za granicą i stęskniłam się za widokiem brzózek kołyszących się na wietrze, zieloną trawą i pluskiem parkowych fontann. No... ale jak tu sobie poradzić z takim wyzwaniem… Sesja dla dwóch córeczek. Sesja z polskim fotografem. Kogo wybrać? Nie znam fotografów dziecięcych… To musi być ktoś kto ma doświadczenie z dziećmi no i … dogada się z dziećmi, które jeszcze nie bardzo mówią, a język polski nie jest zdecydowanie ich pierwszym językiem.


  Gośka?! No w sumie robi zdjęcia ale to nie jej zawód – to bardziej pasja… no i nie ma dzieci więc jak ona znajdzie nić porozumienia i wydobędzie to co fotograf wydobyć powinien “wewnętrzne piękno” no i jeszcze dogada się z dzieckiem “po polsku”. Gośka – robi zdjęcia profesjonalne, pracowała z dziećmi, lubi to co robi. Robi to pięknie. Zadzwonię do Gośki. Porozmawiam z nią. Zobaczymy co mi powie i co możemy zrobić. Wyzwanie.

  Jest termin. Jest sesja! Omówiłyśmy się na plener w parku pod moim byłym domem.

  Gosia wyjaśniła jak MAMA ma się przygotować do sesji. Jak MAMA ma przygotować do sesji dzieci. Co zabrać. Wskazówki okazały się strzałem w dziesiątkę.

  Od pierwszych chwil Gosia zaczyna budować więź z dzieckiem. Oswaja je przekonuje do siebie. Testuje ujęcia i zachowania dziecka. Jak się dogadują? Chemia. Każda ze stron po swojemu. Gaya zaczyna flirtować z aparatem. Ufff przekonała się, otwiera się i zaczyna podążać za wskazówkami Gosi. Znaleźliśmy zagajnik. Nasz mały plener. Dziewczyny już się zaprzyjaźniły.

  Czujemy się jak na rodzinnym pikniku. Bawimy się. Jemy. Rozmawiamy. Gośka dyskretnie pstryka zdjęcia. Dziewczyny chętnie pozują. Bawią się sytuacją.

  Czas na zdjęcia rodzinne. Mama się zestresowała;) aparat to szybko wyłapuje. Tata bawi się z córkami.  Sesja jaka sesja! Zabawa z koleżanką mamy.

  Skończyliśmy. Gosia – na kiedy będą gotowe zdjęcia? Zaraz wylatujemy z Polski.

  Mile zaskoczenie. Nie minął tydzień a na poczcie mail od Gosi z efektami pracy.

  Rewelacja!

  Zdjęcia dużej rozdzielczości do wydruku.

  Zdjęcia małej rozdzielczość do wysyłki.

  Aplikacja na telefon – patrzcie wszyscy! To moje córki :)

  Nie ważne gdzie jestem mam cały album zawsze przy sobie.

  Wszystko gotowe do wysyłki i wydruku na zawołanie.


  Uważam ten prezent urodzinowy dla córki za najlepszy prezent jaki mogłam sobie sprawić:)))

  Jeżeli dalej się zastanawiacie nad prezentem to śmiało przesyłam namiary na Gosię:

  E-mail: photo@malgorzatatyminska.com

  Tel.: 691 031 396 


  Kasia Harel  Gosia niesłychanie łatwo nawiązała kontakt z młodym człowiekiem, wszyscy czuliśmy się niezwykle swobodnie. Sesja była świetną zabawą!! Atmosfera była luźna, żadnych traum fotograficznych. Właściwe to nie była sesja zdjęciowa tylko wspólna rodzinna zabawa a zdjęcia powstały tak 'przy okazji' ... ☺

  Zdjęcia są takie jak lubię -bardzo spontaniczne! Dwa znalazły miejsce na domowej ścianie i teraz każdy gość mówi " jakie świetne zdjęcia! Tacy jesteście na nich szczęśliwi, tacy naturalni"☺ Super rozwiązaniem jest też to, że dostałam je dodatkowo w formie mobilnej aplikacji i dzięki temu mam je zawsze przy sobie ☺


  Monika
  Co roku robię u Małgorzaty sesje fotograficzne, bo ma super podejście do dzieci. Nasze córki bardzo ją lubią i wspólne spacery fotograficzne są dla nich przyjemnością. Dzieci wręcz pytają się, kiedy Ciocia Gosia pójdzie z nami na spacer, a potem uwielbiają się podziwiać na zdjęciach a przede wszystkim na filmach z sesji. Cała sesja wraz z przygotowaniem była ciepłym i rodzinnym doświadczeniem. Podczas sesji czułam się jak na rodzinnym spacerze.

  Zdjęcia super ładne i starannie zrobione zostały dostarczone w ekspresowym tempie, na dodatek miłym zaskoczeniem był filmik zrobiony z fotek – dzieci były zachwycone. Zdjęcia z sesji stanowią najładniejszą cześć foto książki, którą robimy co roku jako prezent dla Dziadków.

  Ksenia  Gorąco polecamy dziecięce sesje fotograficzne Gosi Tymińskiej.

  Nasza sesja Igora to była świetna zabawa, a z jej efektów jesteśmy bardzo zadowoleni. Jesienny park to piękne tło na taką sesję, a Gosia poprzez ciepłe i pełne światła zdjęcia świetnie oddała klimat tej pory roku. Będziemy mieli wspaniałą pamiątkę do końca życia.

  Gosia jest ciepłą i empatyczną osobą i co najważniejsze - ma bardzo dobre podejście do dzieci, co sprawia, że zdjęcia Igora są spontaniczne, pełne radości i uśmiechu. A to przecież najważniejsze, żeby dziecko bawiło się w trakcie sesji, a nie męczyło pozowaniem.

  Ania i Robert  Chciałam aby to Małgorzata zrobiła sesję fotograficzną mojemu maluchowi i mojej kochanej rodzinie, gdyż sesje odbywają się w przyjemniej atmosferze bez zbędnego stresowania dziecka.

  Zdjęcia wyszły ładne i dobrej jakości. Sama sesja wraz z przygotowaniem była fajnym doświadczeniem i przygodą. Podczas sesji czułam się swobodnie. Jak otrzymałam zdjęcia czułam się mile zaskoczona - bardzo mi się podobały, zdjęcia zostały dostarczone w dogodnej formie i terminie wcześniejszym niż w umowie (oraz było ich więcej :) )


  Beata Stępkowska- Żabka
  Powered by SmugMug Log In